Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Формаційна зустріч сестер у Шепетівці

19-21 квітня ц.р. в Шепетівці в рамках перманентної чернечої формації відбулася зустріч Сестер Згромадження Святого Йосипа Української Делегатури. В цій зустрічі на тему: «Відкривання заново сенсу життя богопосвяченої особи в середньому віці», яку підготувала і провела сестра Віргінеа Пастернак, генеральна радна, брало участь 13 сестер по вічних обітах.

 

Допоміг розгорнути дану тему о. Валентин Токар, священик-францисканець, який запропонував увазі сестер реферат на тему: «Як поглиблювати духовне життя; як долати труднощі і кризи; як впроваджувати у щоденне життя францисканську радість?»

Сестри в групах обговорювали питання про прекрасне і про труднощі, які виникають у середньому віці людини, ділилися власним досвідом та переосмислювали те, що особливо їх торкалося на спільній та індивідуальній молитві. Два рази брали участь в Євхаристії у Парафіяльному храмі та раз в каплиці свого монастиря, під час якої просили Господа про нові покликання до чернечого життя. Не бракувало на цій зустрічі також веселих розмов, розповідей про те, що там чувати в кожній зі спільнот, з яких приїхали сестри. Збагачені новим досвідом сестри роз’їхалися до своїх спільнот, щоб далі повноцінно жити і цим життям Господу плідно служити.