Get Adobe Flash player
Головна сторінка

День вдячності за дар ласки віри

 

 

10-11 травня 2013 року в парафії Матері Божої Фатімської в Довбиші, що знаходиться в Києво-Житомирськїй Дієцезії, відбулася молитовна зустріч: «День вдячності за дар ласки віри».  Дякувати Богу за збереження віри в Україні прибули єпископи, священики, богопосвячені особи і миряни з багатьох парафій України.

Зі Згромадження Сестер Святого Йосипа на цю молитовну зустріч прибуло 9 сестер разом з с. Антонеттою Соліло – Настоятелькою Української Делегатури.

Програма цих днів була дуже цікава: реферати про історію віри в Україні й обявлення Матері Божої в Фатімі, спільна молитва Літургією Годин, свідоцтва людей про те як живуть даром віри і представлення різних монаших Орденів, які працюють в Україні. Головним пунктом програми була Євхаристія і процесія вулицями міста з фігурою Матері Божої з Фатіми.

Від імені римсько-католицького Єпископату України цю зустріч організував Преосвященний Владика Леон Малий – Голова Комісії до справ кліру та покликань. Співорганізатором та тим, хто гостинно відчинив двері Храму й дому був отець Вальдемар Павелець SAC – Кустош Санктуарію Матері Божої Фатімської в Довбиші.