Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Зустріч зі святим Йосипом – Тінню Бога-Отця в Каліші

 

 

В приміщенні Центру Cвятого Йосипа, який знаходиться на території Вищої Духовної Семінарії в місті Каліш (Польща), 11 травня відбувся симпозіум присвячений святому Йосипові. Розпочався він Святою Месою. Потім в програмі заходу були прочитані реферати священиками з Франції, Італії, Польщі, Росії (представник православної Церкви).

Під час симпозіуму учасники (сестри з багатьох  чернечих орденів, семінаристи, члени Молитовних Груп Святого Йосипа) мали чудову нагоду ще більше дізнатися про таємничу постать особи, яку називають Опікуном Божого Сімейства, Теслею з Назарету, Тінню Бога-Отця… Дуже цікавим моментом зустрічі була дискусія на тему почутого. Серед монахинь, учасниць симпозіуму, найчисленнішими були Сестри Святого Йосипа: з Польщі близько 40 черниць, сестра з Реґенсбурга та сестра з України.

Для Сестер Святого Йосипа ніч з 11 на 12 травня ц. р. була особливою. Близько 150 черниць з усього Згромадження зібралося в Катедральному Храмі  в Каліші, де знаходиться чудотворний образ святого Йосипа на нічне чування. Сестри, які не змогли приїхати на щорічну виняткову зустріч зі своїм покровителем до Каліша єдналися з присутніми там духовно. Молитовне чування розпочалося Євхаристією, яку очолив отець др. Анджей Лятонь – він теж був організатором симпозіуму, присвяченого святому Йосипові. В проповіді скерованій до учасників чування, серед яких були теж члени Молитовних Груп Святого Йосипа Отець підсумував все, чим мали можливість збагатитися ті, хто брав участь у симпозіумі. Опівночі отець Ґ. Лєховіч, який разом із Сестрами з Тарнова прибув віддати честь святому Йосипові відправив Святу Месу Урочистості Вознесіння Господнього, що допомогло учасникам чування скерувати серця до небесних висот. Протягом цілої ночі зібрані в санктуарії Святого Йосипа разом з Марією та Її Обручником, які представлені на чудотворному образі, адорували Ісуса, виставленого у Пресвятих Дарах. Під час різних молитов: Розарію, Літургії Годин, співу Годин на честь святого Йосипа - Обручника Пресвятої Діви Марії та ін… учасники чування прославляли Господа за дивні і величні діла, які Він вчинив у житті святого Йосипа і чинить їх надалі через його посередництво. Зворушливим і надзвичайно сердечним був акт віддання себе під опіку святому Йосипові Сестер Святого Йосипа. Черниці дякували Своєму Покровителеві за те, що не перестає бути їхнім провідником на дорозі до Господа, незважаючи на їхні слабкості та упадки. Просили, щоб і надалі Святий залишався першим господарем в їхній Чернечій Родині та щоб продовжував навчати їх ходити дорогами, на яких чекає на них Бог.