Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Дитяча Оаза в Сколе

З 3 по 9 червня ц.р. в гірській місцевості Сколе в парафіяльному будинку римсько-католицької спільноти с. Юстининіана Ушковська CSSJ та с. Еріка Дорош CSSJ організували «відпочинок з Богом» для дітей з Львівської світлиці святого Франциска та дітей – прихожан Львівської Катедри.

Всього на цій дитячій оазі було присутніх 22 дітей. Отець Іван Ходонович - вікарій Львівської катедральної парафії, служив дітям та сестрам своєю священицькою опікою.

 

Провідною темою оази була: «5 умов доброї сповіді». Євхаристія займала центральне місце в програмі кожного дня «відпочинку з Богом». У катехезах,  зустрічах в групах,  іграх та різноманітних розвагах сестри намагалися дітям створити умови для зустрічі з Богом, для того, щоб кожна дитина сама могла переконатися в незмірній Божій любові, щоб могла поглибити свою віру, пересвідчитися в багатстві благодатей, дарованих Богом для людей у Таїнстві Покаяння. Діти, будучи 7 днів далеко від своїх батьків, живучи в новому середовищі, мали багато нагод до того, щоб вчитися функціонувати у спільноті – вміти помічати потреби ближніх, допомагати їм у разі необхідності, вчитися пробачати.