Get Adobe Flash player
Головна сторінка

ПОЧИТАЙМО І МОЛІМОСЯ ДО СВ. ЗИГМУНДА! – новини зі Стрия

 

У  неділю  23  червня  ц. р. с.  Марія  Назарія  Гарманчук   CSSJ    та    с. М. Тетяна Матійчук CSSJ на запрошення настоятеля о. Томаша Лябуса відвідали парафію в Жидачеві Львівської області – одне з міст, де працював св. Зигмунд Гораздовський.

В часі проповіді о. Томаш розповів про життя та діяльність св. Зигмунда, наголошуючи, що парафія має справжній скарб в особі свого бувшого настоятеля. На закінчення Святої Меси сестри розповіли про численні чуда та благодаті, які чинить святий тим, хто звертається до нього в своїх потребах та заохотили до довірливої молитви за заступництвом святого Засновника Згромадження Сестер св. Йосипа.

У вівторок 25 червня в переддень літургійного спомину св. Зигмунда в костелі Народження Діви Марії в Стрию була відправлена Свята Меса за участю вихованців садочка та їх батьків в наміренні: Про Боже благословіння для дошкільнят Центру св. Зигмунда, про зростання для них в мудрості і літах, про потрібні благодаті для родин дітей, для Сестер і всіх працівників Центру. Після спільної молитви Літанією до Серця Ісуса с. Назарія розповіла про святого покровителя Навчально-виховного Центру св. Зигмунда.