Get Adobe Flash player
Головна сторінка

З Дому милосердя св. Зигмунда в Брюховичах


 

Вже другий рік в Брюховичах біля Львова діє Дім Милосердя св. Зигмунда Гораздовського. Тут знайшли притулок хворі і немічні люди старшого віку.

 

На сьогодні в Домі Милосердя перебуває 13 таких осіб, які потребують неустанної опіки. Турбуються про них Сестри Святого Йосипа: с. Юстиніана Ушковська та с. Кресценція Вархол, а також світські працівники та волонтери – студенти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Нещодавно Сестра Юстиніана та одна з опікунок п. Наталія Клімова взяли участь в спеціальних навчаннях для волонтерів і працівників паліативної опіки з Білорусії, Литви, Молдавії та України, які відбувалися у Варшаві 9-13 квітня цр. Навчання під девізом: «І ти можеш допомогти їм» були організовані Фондом „Pomoc Polakom na Wschodzie” та працівниками домашнього хоспісу отців Мар’янів при фінансовій підтримці Фонду PKO Banku Polskiego.

Під час тренінгу учасники ознайомились з наступною тематикою: основи паліативної допомоги та волонтерства; догляд за пацієнтами; спеціалізоване обладнання; спілкування з пацієнтом та його сім'єю; надання допомоги людям, хворим на рак; боротьба з болем і стражданням; духовна допомога помираючим; переживання жалоби після смерті близьких; етичні проблеми хоспісного догляду.

11 квітня учасники взяли участь у святковій Євхаристії в каплиці президентського палацу, а також зустрілися з дружиною Президента Польщі п. Аґатою Корнхаузер-Дуда та пройшли з екскурсією по Бельведерському палаці.