Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Канонічна візитація в Українській Делегатурі

Від 13 по 26 березня 2018 року тривала Канонічна візитація Української Делегатури Згромадження Сестер Святого Йосипа. З цією метою в Україну з Кракова прибули Генеральна Настоятелька Згромадження – сестра Яна Пшетак CSSJ та Генеральна Вікарія – сестра Ванда Матисік CSSJ, щоб у кожній з 11 спільнот Делегатури  у світлі Святого Духа розпізнавати та шукати шляхів виконання Божої волі.

 

Генеральна Настоятелька с. Яна зустрічалася з сестрами Стрийської та чотирьох Львівських спільнот. Генеральна Вікарія – с. Ванда візитувала Шепетівську, Староконстянтинівську, Любарську, дві Київські та Тернопільську спільноти. Спільні молитви, розмови, розважання Святого Писання, дискусії у спільнотах – все це мало на меті відновлення любові до Всевишнього і ближніх та примноження радості в прямуванні визначеною Ним дорогою Богопосвяченого життя. Під час візитації також вдбувалися розмови з настоятелями парафіяльних спільнот, до яких належать сестри Святого Йосипа, зустрічі з роботодавцями, співпрацівниками та підопічними.

"В часі візитації спільноти в Старокостянтинові (Хмельницька обл.) Сестра Вікарія Ванда зустрілася з членами місцевої Молитовної Групи св. Йосипа. Було це 18 березня – у переддень Урочистості нашого головного Покровителя – Святого Йосипа, Обручника Марії та Опікуна Ісуса. Члени Групи привітали Сестру Вікарію зі святом. Наступного ж дня відбулася щомісячна формаційна зустріч та урочиста Свята Меса".

Сестра Оттона Пєтрух


У середу 21 березня Генеральна настоятелька с. Яна була запрошена у резиденцію Львівського Римсько-Католицького Митрополита на сніданок та розмову з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким, а потім візитувала спільноту сестер, які служать в резиденції та курії Львівської Митрополії.


На закінчення канонічної візитації Української Делегатури Сестри помолилися на гробі Отця Засновника Святого Зигмунда Гораздовського, довіряючи його заступництву всі справи, радощі і труднощі Делегатури та всього Згромадження Сестер Святого Йосипа.