Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Жнива великі, а робітників все ще замало…

 

 

 

Сестра Тересілля Зьобер CSSJ, яка приїхала в Україну з Ченстохови (Польща) для зустрічі з шанувальниками Святого Йосипа, провідала при нагоді місця свого раннього дитинства – містечко Мостиська та його околиці.

 

 

У неділю 10 червня Сестра разом з с. Юстиніаною CSSJ була в Стрілецькому, а в неділю 17 червня разом з с.Тетяною CSSJ в Мостиськах та Закостеллі. У місцевих храмах в часі недільних Євхаристій Сестра Тересілля розповіла про святого Зигмунда Гораздовського та звернулася до парафіян зі словом про покликання до служіння Богові. Сестра заохотила молодь до відкритості на Божий голос в їхніх серцях, який, можливо, кличе їх до особливого служіння Богові. Натомість старших і батьків с. Тересілля заохотила до ревної молитви за покликаних та про нові покликання, а також до готовності віддати своїх дітей, якщо ті відчитають в собі такий дар.

Короткими свідченнями про відкривання та реалізацію свого покликання поділилися з присутніми с.Юстиніана та с. Тетяна. На закінчення Євхаристії вірні могли вшанувати реліквії св. Зигмунда та отримати образочок з молитвою за його заступництвом.

«Ми свідомі, що сіємо лише маленькі «зернятка», а Бог нехай у своїй могутності в своєму часі зростить щедрі плоди», - сказала с. Тересілля.

Сестри провідали також сім’ї наших сестер, які проживають у Стрілецькому.