Get Adobe Flash player
Головна сторінка

ПОДОРОЖ ШАНУВАЛЬНИКІВ СВЯТОГО ЙОСИПА ДО ПОЛЬШІ

 

 

 

 

Реколекції для Молитовних Груп Святого Йосипа на чолі з с. Тересіллею Зьобер CSSJ, головною аніматоркою груп, відбулися в польському місті Ключборк з 9 по 11 листопада цього року.

Одержавши запрошення, делегати Тернопільської, Львівської та Шепетівської молитовних груп разом з с.Юстиніаною Ушковською вирушили до Польші.

 

Першою короткою зупинкою став Краків. Краса Санктуарію Божого Милосердя дуже вразила нас. Доторкнутись серцем до такої святині було для нас великою благодаттю.

Сестри Згромадження Святого Йосипа в домі Св. Анни в Ключборку зустріли нас з великою гостинністю. Розмістили нас у затишних кімнатах та огорнули великим піклуванням. Згодом почали приїжджати делегати груп св. Йосипа з 8 міст Польщі. В загальному на реколекції прибуло 80 чоловік.

Лекції о. Юстина Пшибили були змістовні і цікаві. Свята Євхаристія та спільні молитви в каплиці дому св. Анни єднали всіх нас. У молитві Розарія ми молилися українською мовою. Приємним для нас, української делегації, було те, що всі молилися за нашу державу і бажали нам спокою та миру. Організатори заходу сестри Захаріаша Каліновська, Анна Бещад та настоятелька дому Зузанна Шнопка доклали всіх зусиль, щоб всі присутні почували себе як вдома.

11 листопада, день 100-річчя Незалежності Польщі, ми святкували в костелі Серця Ісуса в Ключборку. Нас дуже вразила велич сучасної споруди костелу, який побудували під патронатом Папи Римського Івана Павла ІІ. Вразило те, як поляки люблять свою країну, яка у них велика віра та гордість за свій народ.

Прощальний вечір був сповненим благодаті.

На зворотному шляху ми зробили зупинку у м. Тарнові. Відвідини парафії Святої Родини ще більше впевнили нас, що Святий Йосип піклується про наше духовне збагачення.

Щиро дякуємо всім організаторам такого прекрасного паломництва. Сестричкам дому св. Анни дякуємо за гостинність.

Дякуємо Богові за чудові дні реколекцій, спільні молитви, радісне спілкування між членами груп, за благодатне перебування в таких святих місцях, за щирі серця сестер Святого Йосипа.

Члени Групи Святого Йосипа, делегати з Шепетівки