Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Різдвяні свята в Шепетівці

 

 

12 січня  2019 року в будинку  Згромадження сестер Святого Йосипа м. Шепетівка відбулась оплаткова зустріч членів групи Святого Йосипа.

Організувала зустріч сестра Марлена Куц. Під час неї мала місце Свята Євхаристія, яку очолив отець Симон Байдацький.  Причастя, спільна молитва до нашого покровителя Святого  Йосипа, різдвяний спів колядок породив в наших серцях благодатний мир та радість. Під час частування  Сестра Марлена  зачитала  різдвяний вітальний лист Головного  координатора  МГСЙ Сестри Тересіллі  Зьобер CSSJ. Потім всі щиро привітали пані Юлію Козубовську з ювілеєм. Ділення оплатком, побажання один одному Божого благословення, міцної віри, здоров’я, щастя, миру нашим родинам і цілій Україні зробили нашу зустріч хвилюючою і урочистою.

 

А  13 січня  2019 в костелі Воздвиження Святого Хреста відбувся Фестиваль колядок.  Всі групи, які мають місце в нашій парафії, зокрема Францисканський Орден Світських, Матері в молитві, Карітас, ФраМ,  хор «Адорамус», кола Живого розарію, група міністрантів та інші, підготували колядки і виконували їх з великим натхненням. З особливим  піднесенням колядував дитячий хор «Пробудись». Всі присутні довго аплодували їм. Дуже  ретельно до цього дійства готувалась і Група Святого Йосипа.  В яскравих українських костюмах її члени виконали колядку «Що то за предиво».

Особливо тепло присутні зустріли виконання колядки отцями францисканцями та сестрами святого Йосипа, які працюють в парафії.  Благодать, яка панувала під час Фестивалю колядок сповнила нас світлою Різдвяною радістю і надією на те, що Новонароджений Спаситель прийшов задля нашого спасіння. Головне – не зачинити перед Ним дверей, а відкрити Йому свої серця. Дуже дякуємо за організацію такого прекрасного дійства Настоятелю парафії отцю Ярославу Машталяр, отцю Едуарду Семко  і отцю Симону Байдацькому, що залучилися до підготовки свята, а також сестрі  Марлені, яка взяла на себе оформлення всіх колядок в музикальному плані і сестрі Фабіолі Стружевській за допомогу проведення.

Нехай Господь благословить вас завжди!

Члени групи Святого Йосипа