Get Adobe Flash player
Головна сторінка

«Відпочинок з Сімбою» в Карпатах

З 1 по 14 червня 2019 р. 20 дітей з парафії Воздвиження Святого Хреста у м. Києві перебували на відпочинку у таборі «Яблуниця» в Карпатах. Опікувалися даною групою дітей двоє аніматорів – с. Святослава Уманець та п. Марія Соколовська.

Місцезнаходження табору є чудесне, серед гір, а повітря чисте та   свіже – такого у Києві ой як не вистачає.

 

На протязі цілого відпочинку нам товаришували прекрасні організатори в особі сестри Каріни та сестри Вероніки, які цілим серцем намагалися донести дітям любов Господа Бога, розпрацювавши тематику цьогорічного відпочинку «Відпочинок з Сімбою», з мультфільму «Король лев», а також  в особі директора табору Івана Юрійовича, який турбувався про те, щоб дітям, а також і нам, аніматорам, нічого не бракувало. Під час відпочинку у таборі були проведені різні заходи, спрямовані на відкриття талантів у дітей, а також демонстрування їх перед аудиторією.

Кожного дня діти мали можливість брати участь у Святій Месі. Під час відпочинку з уст дітей линули слова задоволення та радості, а коли надходив час від'їзду, вони не хотіли повертатися додому, що сигналізувало про те, що дітям відпочивалося добре.

Сестра Святослава Уманець CSSJ