Get Adobe Flash player
Головна сторінка

СІМ’Я МІЦНА ТІЛЬКИ З БОГОМ

Всеукраїнський Конгрес сімей запросив також і парафіян з Шепетівки на Хмельниччині 20-22 вересня 2019 р. до Шаргорода та Вінниці.

Цілими сім’ями вони пройшли Хресною Дорогою в «День примирення і молитви», взяли участь у Святій Месі, спільній молитві, презентації панель, дитячій програмі  в «День пізнання».

 

Та найбільше шепетівчан приїхало до Вінниці, на чолі з новим настоятелем храму о. Бернардом Петровим OFM, з сестрами Згромадження Святого Йосипа с. Фабіолею  Стружевською і с. Валентиною Ухач на «День святкування» (неділя 22 вересня), де разом з багатотисячними паломниками зі всієї України пройшли молитовною ходою  від площі Тараса Шевченка до площі Василя Стуса. Там відбувалась урочиста Євхаристія за участю єпископів, священників і мирян. ЇЇ очолив Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті. Він звернувся до всіх  учасників Конгресу з привітанням від Святішого Отця Франциска. Конгрес, від латинського слова congrego, означає програмний з’їзд людей об’єднаних спільною справою і, безперечно, такою справою всіх присутніх мирян була подяка Богу за прекрасний дар сім’ї, за Його любов і святість, яка проявляється в житті сімейної спільноти, та молитва про зміцнення українських сімей у їхньому покликанні, про вірну подружню любов в Україні.