Get Adobe Flash player
Головна сторінка

10-літній Ювілей хору MISERICORDIA

 

 

Днями зосередження та відпочинку (10-12 жовтня 2019 року) відсвяткував свою 10-ту річницю існування парафіяльний хор Misericordia м. Тернопіль (парафія Божого Милосердя).

 

Ювілейна подорож розпочалася відвіданням Санктуарію Матері Божої Цариці миру у Більшівцях, там же відбулася перша Меса, розважання про таїнства, чаювання та дружнє спілкування зі священниками-господарями.

Наступною зупинкою було м. Галич, а там неймовірні розповіді про блаженного Якова Стрепу, а також фантастичні історії знайдення його єпископських атрибутів. Ми мали змогу також почути про 55 блаженних та святих, які відносяться до Львівської митрополії, та можливість доторкнутися до більш як 20-ти одночасно.

Карпатська Яблуниця вітала нас приязно сонцем та іноді дощем, який ми намагалися відігнати піснями прослави та молитвами, і у нас це виходило!

Розарій, Хресна дорога, щоденні богослужіння, сповідь, прийняття Живого Ісуса, чудові науки від Настоятеля о. Андрія Маліґа і навіть кінофільм. Все це отримали хористи в часі днів зосередження та відпочинку в Карпатах.

Прийми наші голоси та спів прославлення, Господи!

Бо дивні і величні діла Твої!

Учасники хору