Get Adobe Flash player
Головна сторінка

МОЛИТОВНА ГРУПА СВЯТОГО ЙОСИПА В ШЕПЕТІВЦІ ЗРОСТАЄ

 

 

Напередодні Різдва Христового в нашій шепетівській групі відбулась радісна подія. 14 грудня 2019 року на черговій зустрічі до складу групи було прийнято двох нових членів.

 

Зустріч, як зазвичай, розпочалась зі спільної молитви Розарію та молитов до нашого Покровителя. Далі була цікава лекція аніматорки групи сестри Марлени Куц про засновника Згромадження Сестер Святого Йосипа святого Зигмунда Гораздовського, 100-річчя з дня смерті якого відзначатимемо 1 січня 2020 року. Сестра також зачитала передріздвяне вітання координаторки МГСЙ сестри Тересіллі Зьобер CSSJ.

Святу Літургію, з дуже чудовою проповіддю про Святого Йоана від Хреста, в день його спомину, відслужив настоятель шепетівської парафії о. Бернард Петров OFM. Кандидатки «Актом віддання себе під цілковиту опіку Святого Йосипа» довірили себе та своє прагнення наслідувати свого Покровителя Богові. На спомин отримали освячені отцем медальйони. Світлини на пам’ять та чаювання зі смаколиками доповнили радісну подію.

СВЯТИЙ ЙОСИПЕ, В ЧАС РАДІСНОГО ПРИГОТУВАННЯ ТА ОЧІКУВАННЯ НА ПРИХІД СПАСИТЕЛЯ, ПІДНОСИМО ДО ТЕБЕ НАШІ СЕРЦЯ І РУКИ, ЩОБ ВИБЛАГАТИ ТВОГО МОГУТНЬОГО ЗАСТУПНИЦТВА ПЕРЕД НЕБЕСНИМ ПРЕСТОЛОМ!

Шанувальниця Святого Йосипа з Шепетівки