Get Adobe Flash player
Головна сторінка

СВЯТО КОЛЯДКИ - СВЯТО ВШАНУВАННЯ НАРОДЖЕНОГО ХРИСТА

 

За доброю традицією в парафії Воздвиження Святого Хреста м. Шепетівки 12 січня 2020 року відбувся Фестиваль колядок. Всі групи нашої парафії взяли участь в такому красивому дійстві.

 

 

Розпочався фестиваль з виконання колядки отцями-францисканцями та сестрами зі Згромадження Святого Йосипа «Ой, у Вифлеємі весела новина …», що викликало захоплення присутніх парафіян. Свої колядки представили також різні парафіяльні групи: Францисканський Орден Світських, Карітас, Матері в молитві, ФраМ, хор дорослих «Адорамус», міністранти, парафіяльна молодь, а також гості з сусідньої парафії Матері Божої Фатімської з села Городище Шепетівського району та інші. Особливо тепло присутні сприйняли колядку дитячого хору «Пробудись». Всі дружньо підспівували їм і довго аплодували.

Як і в минулі роки Група Святого Йосипа дуже ретельно готувалась до фестивалю. Яскраві костюми, натхненне виконання колядки «Через гори, через доли» допомогло парафіянам зануритись в дивовижну атмосферу Різдва Христового, вшанування Новонародженого Спасителя.

Дуже дякуємо за організацію фестивалю настоятелю парафії отцю Бернарду Петрову, та сестрам: Марлені Куц за музичне оформлення колядок, а Фабіолі Стружевській за допомогу в його проведенні.

В своєму заключному слові отець Настоятель щиро подякував  всім за участь та запросив бути активними також наступного Різдва.

 

Людмила – член групи Святого Йосипа