Get Adobe Flash player
Головна сторінка

З садочка до школи

 

25 травня 2021 року Навчально-виховний Центр Святого Зигмунда у м. Стрий прощався зі своїми випускниками. Випускний бал у дитячому садку – це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Та це не день для смутку, бо випуск – це маленька сходинка до нового життя.

 

Сценарій Свята передбачав багато сердечних слів подяки рідній Батьківщині, батькам, вихователям та усьому персоналу садочка. Здобуваючи вітрила до корабля, яким випускники мали вирушити до школи, діти показали присутнім свої досягнення з різних предметів з якими ознайомлювалися в дитячому закладі протягом трьох років, співали пісні, представляли різні таночки, декламували вірші рідною та іноземними мовами. Завершальним етапом Свята було вручення дипломів про завершення Навчально-виховного Центру та подарунків.

Ввечері на території садочка відбулася друга частина святкування, яку організували батьки випускників - солодкий стіл, зустріч з казковими персонажами, ігри, танці та бульбашкове шоу. На завершення діти випустили у небо повітряні кульки, а веселка, як знак Божої присутності, яка простягнулася над усім садочком, стала кульмінаційною подією цілого вечора і викликала тисячі позитивних емоцій як у дітей, так і у їхніх батьків.

Сестра Ольга Палій