Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Святими місцями Вінничини

 

 

Молитовна Група Святого Йосифа зі Львова на чолі з її аніматоркою Сестрою Тобіашою Сємек, Настоятелькою Української Делегатури, та Сестрою Юстиніаною Ушковською 3 вересня ц.р. виїхали зі Львова, щоб навідати особливі святі місця Вінничини.

 

На початку паломники прибули до Всеукраїнського Санктуарію Святого Йосифа в Гнівані. Його Настоятель о. Христофор Бузіковський ОМІ розповів історію костелу та заохотив до довірливої молитви до Покровителя всієї Святої Церкви. Учасники охоче довірили свої молитовні наміри Його заступництву.

Потім Група відвідала Тиврівський храм та Меморіал Мучеників за віру у ХХ ст., який представив о. Павло Вишковський ОМІ, з ініціативи якого і повстав цей Меморіал. Наступного дня (4 вересня) паломники в рамках Третього Всеукраїнського Дня Пам’яті Постраждалих за Віру в Україні разом з усіма зібраними вірними взяли участь у Святій Месі та Хресній Дорозі (https://credo.pro/2021/09/299291).

Повертаючись до дому, Молитовна Група відвідала Обручницю Святого Йосифа – Діву Марію у ЇЇ чудотворному образі в Летичівському Санктуарії.