Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Спільнота у місті Стрий

 

Сестри стрийської спільноти Святого Йосипа від перших тижнів війни шиють тактичні камізельки для тероборони та воїнів. Займаються також розподілом і передачею гуманітарної допомоги для біженців і військовослужбовців. З особами тимчасово переміщеними із територій де ведуться бойові дії і місць загрожених війною, які проживають у них, щоденно спільно моляться десяток розарію на подвір'ї біля фігури Божої Матері.

 

У суботу 7 травня ми святкували Шлюб подружжя з Києва. Остаточне рішення запросити Господа у свою сім'ю жінка озвучила на Великдень, звертаючись з проханням про допомогу до сестер. Її чоловік - військовий доброволець, який проходить бойову підготовку. Отримавши одноденну можливість відвідати рідних, з допомогою о. Войцєха Буковєц і при спів-служінні православного священика зі Стрия подружжя ступило у новий етап розвитку своєї сім'ї, вже з Таїнством подружжя і Божим благословінням.

Кожна із сестер через молитву та різні індивідуальні аскетичні постанови на духовній площині працює над тим, щоб зло перемагати добром.

Сестра Теона Олянін CSSJ