Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Ювілей в Брюховичах

У вівторок 6 вересня 2022 року в Львівській Вищій Духовній Семінарії зібралося чимало священиків, сестер Святого Йосифа, алюмнів, підопічних Дому Милосердя св. Зигмунда, співпрацівників та добродіїв спільноти Сестер Юзефіток, яка відзначала Ювілей 25-річчя служіння у цьому Брюховичах.

 

Святу Месу очолив Львівський Митрополит Архієпископ Мечислав Мокшицький. У своїй проповіді він звернувся до сестер, які служили і служать на терені ВДС у Львові: «Дякую за Ваше серце з Богом і Ваші руки в праці. Без серця з Богом не було б рук ні на кухні семінарійній, ні з хворими та старшими у Домі Милосердя…» Високопреосвященний Архієпископ благословив також сестер на дальшу реалізацію харизми милосердної любові до Бога і ближнього.

Слова вдячності лунали також з уст Генеральної Настоятельки Сестер Святого Йосифа с. Ванди Матисік. Вони були скеровані до Архієпископа Мечислава, Єпископа Едуарда Кави, численних священиків, семінаристів і світських осіб, які співпрацювали і співпрацюють із сестрами.

Урочистих характер Євхаристія набирала також завдяки музичному супроводу і співу хору сестер, алюмнів і дівчачої молоді зі стрийської парафіяльної спільноти, а також гарному коментарю і приготуванню літургії клериками семінарії.

Після Святої Меси святкування продовжувалося при святковому столі. Спілкування, історичні спогади з життя спільноти сестер і подарунки, які роздала усім присутнім настоятелька Української Делегатури Сестер с. Тобіаша С'ємек – свічка, з вигравіюваним гаслом «Серце з Богом, руки в праці».